Fotel z funkcją relax – wypoczynek w Twoim salonie

Ciągła pogoń, życie w biegu, napięcie, które pod koniec tygodnia daje się nam we znaki. Kto z nas nie marzy o odpoczynku, który będzie na naprawdę wysokim poziomie? Teraz może dać Ci to jeden mebel, jakim jest fotel z funkcją relax. To luksus, który może stać w Twoim salonie. Zaprojektowany tak, aby można było sterować nim elektrycznie daje poczucie głębokiego odprężenia. Gwarantujemy Ci, że już nie powrócisz do tradycyjnego fotela, który nie posiada tej funkcji. Przenieś się w błogi stan razem z nami!

Fotel wypoczynkowy z funkcją relaks – kontrast w salonie

Fotel z funkcją relaks to niezwykle funkcjonalny mebel, który został stworzony z myślą o wysoce wygodnym wypoczynku. To nowoczesność i praktyczność w jednym – właśnie tak można określić fotel do relaksu. Doskonale sprawdza się na dużej przestrzeni w salonie, gdzie może zostać wyróżniony np. kolorem.

Z myślą o Twoim wypoczynku, ale i oryginalnym guście stworzyliśmy fotel rozkładany, który od wejścia skupia na sobie Twoją uwagę. Przede wszystkim jego budowa zaprasza do odpoczynku łącząc się z genialnym kolorem tapicerki. Jego miękki i przyjemny materiał jest bardzo przytulny, co pozwala na maksymalne odprężenie. Fotel z funkcją relax sterowany jest elektrycznie:

  • posiada dwa klawisze o płynnym działaniu – jeden go otwiera, a drugi zamyka,
  • jest bardzo łatwy w obsłudze,
  • umożliwia zatrzymanie oparcia w dowolnej pozycji.

To niespotykany design i wygoda, na którą bezwzględnie zasługujesz!

Fotel do salonu Monaco Relax Elektryczny

Fotel z funkcja relax – szezlong z masażerem

Szezlong, zwany także leżanką z ‘podniesionym’ zagłówkiem wraca na salony! Coraz częściej wybierany jest jako dodatkowy mebel wypoczynkowy, dzięki czemu można na nim leniuchować przez długie godziny. Mało kto jednak wie, że szezlong z powodzeniem pełni także funkcję fotela relax z funkcją masażu! Przekonaj się o tym!

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na profil dostępnego u nas szezlonga – podczas projektowania zadbaliśmy o to, aby idealnie dopasowywał się do każdego użytkownika. Ponadto posiada wbudowaną funkcję relax, dzięki której:

  • masz możliwość masażu całych pleców, bioder i ud,
  • Twój odpoczynek w czasie czytania książki wejdzie na wyższy poziom.

Fotel z funkcją relax sterowany jest pilotem – możesz nim operować bez konieczności przerywania masażu. Dla większego komfortu wyposażony jest w dwie poduszki, które są na stałe przymocowane do fotela. Obity łatwoczyszczącą tkaniną, która ułatwi Ci szybkie pozbycie się jakichkolwiek zanieczyszczeń będzie służył przez bardzo długi czas.

Szezlong Exclusive Leżanka Relax + Masaż

Fotel bujany z funkcją relaks – naturalnie, że skórzany!

Fotel bujany wydaje Ci się nieco archaicznym meblem? Nie w nowoczesnym wydaniu! Pozwala na bardzo komfortowy odpoczynek, który przynosi ulgę nawet po najbardziej męczącym dniu. Idealnie komponuje się we wnętrzu rustykalnym, choć meble wioleks są dowodem na to, że sprawdzą się nawet w nowoczesnym stylu. Wszystko zależy od jego budowy i użytego materiału. My polecamy fotel bujany z funkcją relaks wykonany ze skóry naturalnej. To luksusowy mebel, który wręcz zaprasza do odpoczynku.

Ten dostępny w naszej ofercie jest obity włoską skórą naturalną, która gwarantuje solidne wykonanie i maksymalny relaks:

  • posiada możliwość obrotu o 360°,
  • funkcja bujania dostępna jest z możliwością zablokowania,
  • jego budowa pozwala na dopasowanie się do Twoich preferencji.

Sterowany manualnie za pomocą zwolnienia standardowego mechanizmu automatycznie podnosi podnóżek i pozwala w pełni się zrelaksować.

Fotel bujany do salonu Borys RELAX manualny w skórze naturalnej 100%

Fotel z funkcją relax do Twojego salonu

Jak widzisz fotel z funkcją relax to mebel, którego nie może zabraknąć w Twoim salonie. To on pozwoli Ci odprężyć się po męczącym dniu. Wybierz jeden dla siebie!