Wybarwienia drewna
 

WYBARWIENIA DREWNA

 
Ogólny wygląd mebli zakupionych w firmie Wioleks można w dowolny sposób komponować. Od Państwa zależy dobór odpowiedniej barwy tkaniny i wybarwienia drewna. Oferujemy fachową pomoc w doborze odpowiednich komponentów.

Kolory przedstawione na próbniku poniżej mogą minimalnie odbiegać od rzeczywistych wybarwień drewna. Jest to zależne od parametrów monitora oraz przeglądarki internetowej, dlatego należy je traktować jako poglądowe.
 

Wszystkie dostępne wybarwienia:

 
 
 
Wybierając meble,warto zwrócić uwagę na fakt – jak długo będą nam służyły. Wszak wybieramy je na długie lata, a nie na jeden czy dwa sezony. Bardzo ważne są więc czynniki wpływające na trwałość wybranych mebli tj. wchłanianie wilgoci, trwałość drewna oraz odporność na promienie słoneczne.

Bezwzględnym pionierem spełniającym wysokie wymagania klientów są meble dębowe. Dąb jest bardzo twardym, odpornym na ścieranie drewnem. Nie pochłania on wilgoci a jego pielęgnacja nie wymaga dużego wkładu.Decydując się na zakup mebli dębowych możemy mieć pewność o niepowtarzalności egzemplarza, gdyż każde usłojenie drewna jest inne. Dzięki niezwykle wytrzymałej strukturze, dąb można traktować różnorodnymi barwnikami, które pozwalają na uzyskanie naprawdę wyjątkowych wybarwień drewna. Warto więc zainwestować w tak solidny, trwały i uniwersalnie piękny mebel. Moda na dębowe meble nie przemija, dlatego mogą one służyć nawet wielopokoleniowej rodzinie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli dębowych.